Rüyada Böcek Görmek
Rüyada Böcek Görmek

Rüyada Böcek Görmek

Gördüğü rüyalardan anlamlar çıkarmak isteyen insanlar rüya tabilerine manevi önem veriyorlar. Birçok kişinin rüyasında gördüğünü ifade ettiği böcek ısırması, böcek görmek gibi rüyaların yorumlarını sizler için derledik. Rüyada böcek görmenin pek çok anlamı bulunur. Kimi rüya tabircileri rüyada böcek görmek anlamını olumsuz yorumlamaktadır. Bu rüya; kişinin etrafında bulunan sinsi insanlara, istenmeyen evliliğe ve hastalığa işaret eder. Rüyayı gören kimse hayatında birtakım değişiklikler yapmak zorunda kalabilir.

Rüyada Böcek Görmek

Rüya sahibinin gördüğü böceğe göre rüyada böcek görmenin yorumu değişir. Uğur böceği, arı, tahta kurusu görmek böceğin hayırlı olduğuna işaret eder. Genel olarak rüyada böcek görmenin hayır getirdiğini söyleyebiliriz. Fakat kimi alimler rüyada böcek görmek kişinin hiç hoşlanmadığı, geveze biriyle evleneceği anlamına gelir.

Aynı zamanda rüya sahibinin arkasından sinsice planlar yapıldığına işaret eder. Genel anlamda böcek görmek kişinin servetinin artacağına işaret eder.

Elinde veya Vücudunda Böcek Görmek

Rüyada vücudunun bir yerinde veya elinde böcek dolaştığını görmek, çok yakında rüya sahibinin güzel ve hayırlı haber alacağı şeklinde yorumlanır.

Böcek Öldürmek

Rüya sahibi rüyasında böcek öldürdüğünü görürse, kendisini huzuru ve mutluluğu yakalayacağına işaret eder. Uzun zamandır hayalini kurduğu hayatın geleceğine işaret eder. Kişinin yaşamında hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağını ifade eder.

Rüyasında böcek öldürdüğünü gören kimse borcu varsa onları kapatacağına, hastalığı varsa iyileşeceğine işaret eder. Yorumlara göre böcek öldürmek, huzura, güzel ilişkilere ve hayırlı işlere işaret eder.

Rüyada Böcek Isırması

Rüyada böceğin ısırması, geç kalınacağına ve geç olacağına işaret eder. Şöyle ki rüya alimleri böcek ısırmasını farklı yorumlar. Rüyada böcek ısırması, kişinin kendisine ulaşacak önemli haberin gelmesine işaret eder.

Kişinin bir işe kalkışacaksa eğer ona geç kalacağına işaret eder. Rüyada başkasının böcek tarafından ısırıldığını görmek görülen kişi tanıdıksa eğer onunla ilgili haber alınacağına işaret eder.

Mayıs Böceği Görmek Nasıl Yorumlanır?

Nablusî’ye göre rüyada Mayıs böceği görmek gazap eden kişi şeklinde yorumlanır. Çoluk çocuğun nafakasını az tutan veya vermeyen kişi olarak da yorumları bulunmaktadır. Erkek Mayıs böceği görmek şerli hizmetçi demektir. Dişi Mayıs böceği görmek ise Nablusî’ye göre; doğum yapmış lohusa kadının vefatı olarak yorumlanmaktadır.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Rüyada Böcek Görmek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin