Rüyada Evi Su Basması Nasıl Yorumlanır?
Rüyada Evi Su Basması Nasıl Yorumlanır?

Rüyada Evi Su Basması Nasıl Yorumlanır?

Rüyada su baskını görmek hayırlı ve hayırsız şekilde tabir edilebilir. Su baskını, çevredeki insanlar üzerinde korku yaratmış ve büyük kayıplara sebep olmuşsa rüyanın anlamı şerlidir. Rüyada evi su basması, can ve mal kayıplarına yol açması halinde maneviyat bozukluğunun ve yaşanacak çaresizliklerin haberini verir.

Su baskını herhangi bir kayba yol açmadıysa, rızkın aniden bollaşması ve rüya sahibinin büyük sevinçler yaşaması mümkündür. İçini basan fakat yıkılmayan bir bina, zor dönemleri zararsız atlatmanın habercisidir. Rüyada sel görmek, seyahatin ve fazla harcamanın da işareti sayılır.

Rüyada Evin Mutfağını Su Basması

Mutfak, yuva içindeki huzuru ve parasal huzuru simgeler. Mutfağı su basmış halde görmenin iki farklı yorumundan söz edilebilir. Rüyanın hayırlı tabiri, kazancın artacağıdır. Rüyasında mutfağına su dolduğunu fakat eşyalara zarar gelmediğini görenler mutlu bir aile yaşantısına sahip olur. Rüya sahibi bekarsa evlilik fırsatlarıyla karşılaşabilir.

Mutfak eşyalarına zarar veren şiddetli baskınlar, evliler için yuvadaki huzursuzluklara delalet eder. Bu rüyayı gören bekar kimseler bazı planlarını erteleyecektir. Bir şeyler yemek üzereyken mutfağın sel altında kaldığını ve karnını doyuramadığını görenler haram kazanç elde edip bundan dolayı pişmanlık hissedecektir. Rüyada evi su basması çok para anlamına geldiğinden, ne şekilde para kazandığınıza dikkat etmelisiniz.

Evi Su Basması ve Evin Yıkılması Görmek

Evin yıkılması şiddetli hastalık, manevi boşluk veya çözümü bulanamayacak problemler anlamındadır. Aniden ortaya çıkarak evi yıkan su baskınları, rüyanın hayırsız olduğunu gösterir. Kendi evinizin sular altında kaldığını görmeniz, yakın çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Dost görünen herkese güvenmemeniz faydanıza olur. Rüyada evi su basması, büyük tartışmaların ve aksiliklerin habercisi sayılır.

Evi Su Bastığı İçin Boğulduğunu Görmek

"<yoastmark

Su içerisinde kalarak boğulduğunu görenler, maneviyatı bir kenara bırakıp sadece maddi konularla ilgilenen kişiler olabilir. Rüyada evi su basması ve sularım sizi boğması uyarıcı bir durumdur. Beklentilerinizin gerçekleşmesi için acele etmemeniz ve insanlara daha çok değer vermeniz önerilir. Aksi halde büyük bir bunalım yaşayabilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Rüyada Evi Su Basması Nasıl Yorumlanır?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin