Schneider Electric ve Gdz Elektrik, Sürdürülebilir ve Kaliteli Enerji için İş Ortaklığı Başlattı

Gdz Elektrik Schneider Electric’in yenilikçi varlık yönetimi yazılımıyla enerji kaynaklarına güç ve verimlilik katıyor

 
  • Schneider Electric ve Gdz Elektrik, müşterilerine  sürdürülebilir ve kaliteli elektrik enerjisi sağlamak üzere Schneider Electric’in dijital çözümü SE Aplines Aptimize yazılımının kullanılacağı bir proje için yeni bir iş ortaklığı anlaşması imzaladı.
  • Uluslararası çapta başarısını kanıtlayan bu varlık yönetimi yazılımı, Gdz Elektrik’in operasyonel gücüne güç katacak. 

 

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümüne liderlik eden Schneider Electric, ile yeni bir iş ortaklığı anlaşması imzaladı. Bu kapsamda Gdz Elektrik’in’ın milyonlarca tüketiciye ulaşan güçlü operasyonlarının yönetiminde Schneider Electric’in yeni nesil varlık yönetimi yazılımı SE Aplines Aptimize kullanılacak. Bu yenilikçi dijital çözüm, İzmir ve Manisa bölgesinde gerçekleştirilen Gdz Elektrik operasyonların daha sürdürülebilir, kaliteli ve verimli bir şekilde yönetilmesinde rol alacak.  

 

Gdz Elektrik, yaptığı güçlü yatırımlarla, elektrik enerjisini insan odaklı hizmet anlayışı ve gelişen teknoloji sistemleri ile hizmet bölgesine ulaştırıyor. Elektrik dağıtım altyapısının geliştirilmesi ve güçlendirilmesinde ülkeye öncülük eden teknolojik atılımlara imza atıyor. Şirket, teknoloji ve inovasyon odağında gerçekleştirdiği son yatırımı kapsamında ise operasyonel süreçlerinin yönetimi için Schneider Electric ile anlaştı. Böylece uluslararası çapta sektörde fark yaratan SE Aplines Aptimize çözümünü operasyonlarına entegre edecek. 

 

Yeni nesil dijital bir çözüm olan SE Aplines Aptimize, kurumların daha akıllı ve daha bilinçli bir şekilde varlık yönetimi kararları vermesine yardımcı olmak üzere geliştirildi. Böylece daha iyi yatırım ve bakım planları yapmak, anlık kararlar vermek, riskleri öngörmek ve dış riskleri yönetmek mümkün oluyor. Karmaşık varlıkların yönetilmesinde etkin olan SE Aplines Aptimize yazılımı, kuruma özel metodojilerin belirlenmesi, verimliliğin ve koordinasyonun artırılması ve DER etkisinin şebeke varlıkları üzerindeki risk değerlendirmesi konularında da alanında öncü çözümler sunuyor. 

 

Bu sayede kurumların sürdürülebilir operasyonlar yönetmesine olanak sunan SE Aplines Aptimize çözümü, Gdz Elektrik’in hayatın her anına dokunan çözümler sunma misyonuna hizmet edecek. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Schneider Electric ve Gdz Elektrik, Sürdürülebilir ve Kaliteli Enerji için İş Ortaklığı Başlattı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin