Utangaç Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri  
Utangaç Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri  

Utangaç Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri  

Karşınızdaki erkekten hoşlanıyorsunuz ama onun hislerinden emin olamıyor musunuz? Belki utangaç biridir ve hislerini belirtmekten çekiniyordur. Peki, utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdir?

Utangaç erkekler nasıl hissettiklerini göstermekten çekinebilirler. Bu durum kadınların çok hoşuna gitmese de karşısındaki kişinin kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını düşünmeden de edemezler. Peki, utangaç erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdir?

Utangaç Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Utangaç Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri  
Utangaç Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Gözleri Hep Sizin Üstünüzdedir 

Utangaç erkeklerin duygularını ifade etmek için farklı yollar kullanırlar. Belki gelip sizden hoşlandığını söylemez ama bunu gözleriyle ifade eder. Utangaç biri sizden hoşlanıyorsa, siz başka şeylerle uğraşırken o yalnızca size bakacaktır. Eğer bir erkek tarafından sürekli göz hapsine alınıyorsanız bu kişinin sizden hoşlanıyor olabileceğini söyleyebiliriz. 

Sizinle Online Olarak İletişim Kurma Çabasındadır 

Çoğu utangaç insan çevrimiçi iletişimde daha açık olabilir. Yüz yüze konuşmalarında heyecanlarını ya da aptallıklarını göstereceğini düşündükleri için telefonla görüşmeyi tercih edebilirler. Bu sayede sizi daha iyi tanıyacaktır. Sizinle sık sık sohbet ediyorsa ve sizinle uzun süre konuşuyorsa karşınızdaki kişi muhtemelen size ilgi duyuyordur. 

Gergin Davranışlar Sergileyebilir 

Utangaç bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığına karar vermek için onu gözlemleyerek iyi bir işaret yakalayabilirsiniz. Utangaç erkekler, sevdikleri kadının önünde adeta felç olmuş hissederler. Anahtar zincirleri, elleri ya da cep telefonları ile oynarlar. Çoğu zaman beceriksiz, sakar ya da kaba hareketler sergileyebilirler. Size nasıl davranacaklarını veya size nasıl yaklaşacaklarını bilemedikleri için bu kadar gergin bir tavırlar sergileyebilirler. 

Yalnızca Sizi Dinlerler – Size Odaklanırlar 

Kalabalık bir arkadaş grubunda ses her zaman yüksektir. Ama sizden hoşlanan utangaç erkeğinizin kulakları sadece sizde; şakalarınıza güle ve söylediklerinizi dikkatle dinler. Tamamen size odaklanmış durumdadır ve başkalarının sesini sizin sesinizle bastırmıştır. 

İlgi Alanlarınızı ve Hoşlandığınız Şeyleri Merak Ederler 

Sizinle iletişim kurabilmek için ilgi alanlarınızı ve hoşlandığınız şeylerin neler olduğunu soracaktır. Ne tür filmlerden hoşlandığınızı, hangi müzikleri dinlediğinizi veya en sevdiğiniz kitabı bilmek isteyecektir. Bu sayede sizinle ortak bir noktada buluşabileceğini hissedebilir ve kim bilir belki bir mesajlaşmanın ortasında cesarete gelerek size olan duygularından bahsedebilir. 

Sizinle Vakit Geçirmek için Her Fırsatı Değerlendirir 

Bir erkek sizden hoşlanıyorsa, sizinle birlikte olmak için her türlü fırsatı yaratmaya çalışacaktır. Utangaç insanların genellikle kendi özel alanları vardır. Bu alanlarda değilse ve size yaklaşmaya çalışıyorsa, bu kişi kesinlikle sizden hoşlanıyordur. 

Listemakale.com

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Utangaç Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri  

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin