WatchGuard’ın Yeni Distribütörü Axoft Oldu

Bütünleşik siber güvenlik alanında küresel bir lider olan WatchGuard’ın yeni distribütörü, dijital teknolojiler ve hizmetler sağlama konusunda kanal uzmanı olan Axoft oldu. Bu kapsamda Türkiye için başlayan dağıtıcılık görüşmeleri Türkiye, Azerbaycan ve Kazakistan’ın dahil olduğu bir anlaşma ile sonuçlandırıldı. 

 

Bütünleşik siber güvenlik alanında küresel bir lider olan WatchGuard ile dijital teknolojiler ve hizmetler sağlama konusunda kanal uzmanı olan Axoft, iş birliğine gitti. İki şirket arasında imzalanan iş birliği anlaşmasıyla Axoft, WatchGuard'ın distribütörlüğünü üstlendi. Türkiye için başlayan dağıtıcılık görüşmeleri Türkiye, Azerbaycan ve Kazakistan’ın dahil olduğu bir anlaşma ile sonuçlandırıldı. WatchGuard ile Axoft, yapılan anlaşma kapsamında Türkiye’de daha geniş alanda çözüm ortaklarına ulaşmayı hedefliyor. Axoft’un iş ortakları, WatchGuard’ın MSSP platformunu kullanarak müşterilerine bütünleşik güvenlik çözümlerini tek bir noktadan sunabilecekler.

 

“WatchGuard’ın Çözümleri Axoft’un Tecrübesiyle Birleşiyor”

Artan siber saldırılara karşı alınması gereken önlemlerin hem çözüm olarak sayılarının artması hem de karmaşık hale gelmesinin, iş ortaklarını ve müşterileri oldukça zor bir duruma soktuğunun altını çizen Yusuf Evmez, “WatchGuard olarak bu çözümleri olabildiğince basitleştirerek merkezi platformumuz olan WatchGuard Cloud üzerinden dağıtılması, kurulması ve yönetilmesi konusunda müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Ayrıca ağ güvenliği, çok faktörlü kimlik doğrulama, uç nokta güvenliği ve Wi-Fi ağ güvenliğini tek bir platformda buluşturarak müşterilerimize bir platform hizmeti sunuyoruz. Bu platformdan faydalanarak müşterilerimiz hem XDR avantajlarından yararlanabiliyor hem de ‘Sıfır Güven’ stratejisini işletmelerinde hızlıca uygulayabiliyor. Bu noktada Axoft’un sahip olduğu tecrübelerin, bundan sonraki süreçlerde bize de yardımcı olacağına inanıyoruz. Axoft’un hızlı büyüme politikası ve siber güvenlik çözümlerine hakimiyeti WatchGuard olarak bizi, Türkiye pazarındaki ikinci distribütörümüzün Axoft olması yönünde motive etti.” açıklamasında bulunuyor.

 

“Axoft Portföyünü WatchGuard Ürünleriyle Geliştiriyor”

İki şirket arasındaki iş birliğine dair yaptığı açıklamada ürün portföylerini WatchGuard ürünleriyle geliştirmeye devam ettiklerini dile getiren Axoft Türkiye Ülke Müdürü Bahar Pınarlı, “Kurumsal varlıkları hem dış hem de iç tehditlerden etkili ve verimli bir şekilde korumak için tüm bilgi sistemlerinde koordineli çalışmak gerekiyor. Bunlara ağ güvenliği, çoklu kimlik doğrulama, veri güvenliği ve Wi-Fi güvenliği gibi pek çok alt kategori de dahil. Axoft olarak, kurumlara bütüncül bir siber güvenlik denetimi sağlamak adına ürün portföyümüzü WatchGuard ürünleriyle geliştirmeye devam ediyoruz. WatchGuard ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği, sadece bize fayda sağlamakla kalmayacak aynı zamanda müşterilerimizin de ihtiyaç duydukları çözümlere ulaşmalarını kolaylaştıracaktır.” ifadelerini kullanıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
WatchGuard’ın Yeni Distribütörü Axoft Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin