Ayrılmak İsteyen Erkekler Nasıl Davranır?
Ayrılmak İsteyen Erkekler Nasıl Davranır?

Ayrılmak İsteyen Erkekler Nasıl Davranır?

Ayrılmak isteyen erkekler nasıl davranır? Sevgilinizle veya eşinizle olan ilişkinizde tehlike sinyalleri ne zaman çalmaya başlar. Gelin hep beraber ayrılık öncesi süreçte gösterilen davranışları genel olarak inceleyelim.

Ayrılmak İsteyen Erkekler Nasıl Davranır? Ayrılık Sinyalleri Nelerdir?

Aranma Sıklığınız Azalır

Gün içerisinde telefonla konuşma sıklığınız azalmış ise tehlike çanları çalıyor demektir. Arayan taraf sadece sizseniz oturup düşünme vakti gelmiş demektir. Bu aşama ilişkiden sıkılmanın hemen hemen ilk belirtisidir. Telefonda konuşurken isteksiz konuşuyorsa, uzun sessizlikler oluyorsa durum tehlikelidir. Sizi arayıp sormaması ve merak etmemesi daha az önemsiyor anlamına geliyor olabilir.

Şikâyetçi Olur

Ayrılmayı düşünen ve isteyen erkek sizin dış görünüşünüzden hiç olmadığı kadar şikayetçi olur. Saçınıza karışır ve şikayet eder. Hele bir de kilo aldıysanız geçmişte ‘seni her halinle seviyorum’, diyen adam gitmiş yerine, sürekli sizi eleştiren ve bir açığınızı bulmaya çalışan birisi gelmiş gibidir.

Ayrılmak İsteyen Erkekler İlgisiz Olur

Size karşı olan ilgisi neredeyse sıfırlanır. Özellikle hafta sonları evden erkenden çıkar ve gece sabaha karşı veya ertesi gün gelmeye başlar. Özellikle bekar arkadaşlarıyla eskiden olmadığı kadar vakit geçirir ve plan yapar. Bu da sizin yanınızda arkadaşlarıyla olduğu kadar mutlu olmadığını işaret eder.

Kaçar

Tartıştığınız veya istemediğiniz bir davranışı dile getirdiğiniz zaman sizi duymazdan gelerek tahammülsüz bir şekilde arkasını döner ve uzaklaşır. Geri dönmüyor olması da ayrılık mesajı olabilir.

Konuşmak İstemez

Sizinle konuşmak için eskiye göre daha isteksiz olan erkek ayrılmak isteyen bir erkeğin davranışıdır. Genel anlamda ‘canını sıkan bir şey mi var? ’diye sorduğunuz zaman ‘yok bir şey ’deyip kestirip atması sizinle konuşmak istemediğini gösteren bir davranıştır.

Size Dokunmaz

Ayrılmak isteyen erkekler sevgi gösterme konusunda kendisini tamamen geri çekmiş durumdadır. Gözlerinizin içine sevgiyle baktığı zamanlar çok eskilerde kalmıştır. Ellerini alıp size dokunmasını sağlasanız bile kendisi bunu akıl etmez ve size dokunmaz.

Ayrılmak İsteyen Erkekler Sürekli Olarak İnternette Zaman Geçirir

İnternette geçirdiği zaman eskiye oranla artmış ve neredeyse bilgisayarın başından kalkmaz hale gelmiştir. Sizden sıkıldığı için internet başında vakit geçirmekten hoşlanır.

Tahammülsüz Olur

Ufacık bir durumdan fırsat yaratır ve tartışmaya başlar. Böyle davranan bir erkek sizden ayrılmayı kafasına koymuş demektir. Tartışmaların anlamı size karşı tahammülsüz olması ve sizi yıldırmakta ısrarlı olduğunu gösterir.

İlişkiye Ara Vermek İster

Son olarak size döner ve ilişkiye ara vermek istediğini söyler. Bu cümlede ilişkiyi bitirme hakkında bir cümle kullanmaz dikkat edin. Sanki ikiniz ayrı ayrı bir yere gitmiş dönünce tekrar birleşerek ilişkiye devam edecekmiş gibi ara vermekten söz eder.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ayrılmak İsteyen Erkekler Nasıl Davranır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin