Kadın

Crop Bluz Nedir?

Crop Bluz Nedir?

Diyafram üstü gömlek ve bluz olarak bilinen crop bluz modelleri oldukça kullanışlı ve rahat giyim tarzı olarak bilinir. Kullanışlı modeller olması ile birlikte yaz aylarında tek başına ve kış aylarında birçok farklı model ile kombinlenebilir.  1900’lü yılların başında kullanılması ile birlikte günümüzde hala tercih edilmektedir.

Yüksek bel etek ve pantolonlarla kombinlenebilmesi ile birlikte oldukça trend ürünler olarak her dönem kullanılabilir. İnce askı ya da kalın askı olarak kullanılması ile birlikte günlük hayatta ve birçok farklı özel alanlarda tercih edilebilir. Farklı renk ve desenleri ile birlikte ceket, pantolon, etek gibi modeller ile birlikte oldukça zarif görünümler sağlanabilir.

Crop Bluz Çeşitleri

Kadınların zevk ve tercihlerine bağlı olarak birçok farklı crop bluz çeşitleri bulunur. Farklı renk ve desenlere sahip olması ile birlikte birçok farklı mağaza alışverişlerinde ve online alışveriş sitelerinde bulunabilir. Her alanda kullanılabilme özelliğine bağlı olarak günlük hayatta ve birçok farklı davette kullanılabilir. Birçok farklı çeşitler ile kombinlenebilmesi ile de kullanılabilir. Yüksek bel kıyafetler ile birlikte kombinlendiği zaman oldukça zarif görünümler elde edilebilir. Birçok farklı crop bluz modellerini, https://www.reyongiyim.com.tr/kadin-bluz-modelleri sitesinden inceleyip satın alabilirsiniz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL