Erkeği Nasıl Aşık Edersin?
Erkeği Nasıl Aşık Edersin?

Erkeği Nasıl Aşık Edersin?

Hoşlandığın erkeği nasıl aşık edersin? Hoşlandığınız bir erkek varsa ve onun dikkatini çekmek istiyorsanız öncelikle kendinize güvenmeniz gerekiyor. Kişiliğinizi de olduğu gibi ortaya çıkarmalısınız. Sonrasında bir erkeği kendinize nasıl mı aşık edersiniz? Bu sorunun cevabı için yazımızın devamını hiç vakit kaybetmeden okumaya başlamalısınız.

Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?
Bir Erkeği Kendine Nasıl Aşık Edersin?

Erkeği Aşık Etmenin Yolları Nelerdir?

Erkeklerin genel anlamda aşık olmayla ilgili bir takım farklı düşünceleri olduğunu unutmamak gerekir. Yani kadının aşk anlayışı ile erkeğin aşk anlayışı birbirinden oldukça farklıdır. Aşk ve sevgi duygularında hem düşünce hem de davranış yönünden bu farklılıkların olduğunu kabul etmek gerekir. Bir birlikteliğiniz var ise aşık olduğunuz erkek sizinle aynı davranışları sergilemiyorsa “bana aşık değil” gibi bir düşünceye kapılmamalısınız. Unutmayalım, erkeklerin doğası biz kadınların doğasından oldukça farklıdır ve bu davranış şekillerine de yansır.

Erkeği nasıl aşık edersin? sorusunun cevaplarına gelelim. İlk önce bunun sihirli bir formülü olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Eğer bir erkek sizden hoşlanmaya başlamışsa onu biraz teşvik etmeniz işleri kolaylaştırabilir. Aslında yazımızın devamında vereceğimiz yollar sizin kendiniz olmanız sonucuna çıkıyor. Kendiniz olun ki karşınızdaki erkek sizi tüm yönleriniz ile tanıyabilsin.

Kendiniz Olun

Erkeğin sizden etkilenebilmesi için kendiniz gibi davranmalısınız. Eğer olmadığınız birisi gibi davranır ve farklı bir karaktere bürünürseniz, o kişinin size âşık olmasının pekte önemi yoktur. Zira âşık olduğu kişi siz değilsinizdir. Bu yüzden ne olursa olsun olmadığınız biri gibi davranmayın. 

Zekanızı Tam Olarak Ortaya Çıkarma Vakti

Erkeklerin çoğu zeki ve kendine güvenen kadınlardan hoşlanır. Kastettiğimiz tamamen dominant davranışlar değil elbet. Özellikle de karşınızdaki erkek zeki bir adamsa kesinlikle karşısında zeki ve onun konuşmalarını, imalarını ve ince esprilerini anlayacak ve kendisi gibi düşünecek bir kadın ister. “Kafa dengi” denilen tabir aslında tam olarak bunu ifade eder. Bir erkeği sadece güzelliğinizle değil zekanızla ve herkesten farklı olan nüanslarınızla etkileyebilirsiniz. Kısaca onun “özeli ve benzersizi” olmak için zekanızın kıvraklığını da konuşturmanız gerekiyor.

Görünümünüze Dikkat Edin

Erkeği Nasıl Aşık Edersin?
Erkeği Nasıl Aşık Edersin?

Bir erkeğin sizi çekici bulmasını istiyorsanız kendinize özen göstermelisiniz. Tabi bu; daha zayıf olmak için ölümcül diyetlere girin, baştan aşağı gardırobunuzu yenileyin demek değildir. Kendiniz rahat hissettiğiniz, içinde rahat ettiğiniz kıyafetler tercih edebilirsiniz. Daha bakımlı olup, en güzel gülümsemenizi takınırsanız işe yaracaktır.

O Özel An İçin Beklemeyi ve Bekletmeyi Bilin

Onun için çıldırıyorsunuz ve bu hareketlerinize yansıyor. Hatta çok özel şeyler paylaşmak istiyor ve onunla hemen sevişmek istiyor bile olabilirsiniz. Sakın bu konuda çok aceleci olmayın. Beklemeyi ve bekletmeyi bilin ve o özel anı her ikiniz için doğru zaman geldiğinde yaşayın. Ne çok geç ne de çok erken olsun. Anlık heveslere yenik düşmeyin ve uzun soluklu mutlu bir şekilde yürüyecek bir ilişkiyi bir anda yaşamaya kalkmayın.

Şehveti Es Geçmeyin

Her şeyi erkekten beklemeyi bırakın. Şehvet sınırları çok kesin kenarlara sahip kadınlar erkeklere çekici gelmiyor. Hem kendi bedeninizle hem de duygularınız ile barışın. Güzel olmayan kadın yoktur. Güzelliğini ortaya çıkaramayan veya bakımsız kadın vardır. Fazla kilolarınız olabilir ya da kendi vücudunuzda beğenmediğiniz yerler olabilir. Unutmayın erkeğinde vücudunda beğenmediği yerleri muhakkak vardır. Kimse mükemmel vücut hatlarına sahip olmak zorunda değil veya mükemmel vücut hatları kavramının tanımı ne?

Kendinizle ve bedeniniz ile barışık olun ve ilk hareketi hep erkekten beklemeyin. Küçük sürprizler yapın. Beraber paylaşabileceğiniz özel anlar için ortam ve zamanı yaratın. Yatakta kendinize özgüvenli olun. Hem erkeğin isteklerine hem de kendi isteklerinize kulak verin. Sizi arzulamasını hatta sizin için deli olmasını sağlayın. Erkeği dinleyin ve en derin arzularını sizinle rahatlıkla paylaşabilesini sağlayın. İlişkilerdeki heyecanı her zaman ateşli tutmak aslında bizim elimizde bunu aklınızdan çıkarmayın.

Erkeği Dinleyin 

Erkekler kendileri hakkında konuşmayı severler. Hoşlandığın erkeği nasıl aşık edersin? sorusuna yanıt olarak, erkekler kendilerini dinleyen kadınları çekici bulurlar. Karşınızdaki erkeği etkilemeye çalışıyorsanız konuşmak yerine dinleme odaklı olmalısınız. Gündelik hayatınızla ilgili konuşun ama daha çok onun konuşmasını sağlayın. Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin.

Mizah Anlayışınızı Baskılamayın

Erkeği Nasıl Aşık Edersin?
Erkeği Nasıl Aşık Edersin?

Mizah anlayışı oldukça önemlidir. Onun yaptığı esprileri anlamanız ve gülmeniz gerekir. Hatta bir espriyle karşılık vermeniz onun çok hoşuna gidecektir. Unutmayın ki; gülmek her kadına çok yakışıyor.

Olumlu Bir Tavır Takının ve Pozitif Olun

Neşeli, pozitif, enerji dolu kadınları erkekler çok sever. Her şeye iyi tarafından bakın ve pozitif olmaya çalışın. İyi bir tavır takınan, neşeli, olumlu ve huzur veren bir insanı herkes sevgi ve saygı ile karşılar.

Biraz da Gizemi İhmal Etmeyin

Elbette sevgilinizle veya flört ettiğiniz kişi ile her şeyi paylaşmanız güzel fakat her şeyi ama her şeyi de hemen söylemeyin. Biraz sizi merak etsin öyle değil mi? Ama bu konuda da dikkatli olmanız gerekiyor. İşi abartıp gizem kalesinin prensesi gibi bir davranış şekline girmeyin. Bazı erkekler karşılarında net kadın görmek isterler. Gereksiz gizemli hareketler onları yorar ve bu gizemden sıkılabilirler.

Tatlı Olun

Kadınlar bazen kediler gibi davranabilir. Özellikle kız kıza takıldığımız zaman genelde acımasız oluruz. Beraber dedikodu yapmaya bayılırız. Fakat bu erkekler tarafından çok tercih edilen bir davranış değildir. Genellikle erkekler tatlı ama hırçın olmayan kadınlardan hoşlanırlar. 

Flört Edin

Erkeği Nasıl Aşık Edersin?
Erkeği Nasıl Aşık Edersin?

Erkekler beğenildiğini bilmek, duymak ister. Erkekler ilgiyi seven canlılardır. Küçük temaslarda bulunun, anlattıklarına ilgi gösterin. Esprilerine ise gülümseme ve kahkaha ile karşılık vermek de işe yaracaktır.

Farklı Olun

Farklı olmanız erkekler de dahil herkesin dikkatini çeker. Ona, karşılaşabileceği herhangi bir kız olmadığınızı fark ettirin. Konuşma sırasında sıradan şeylerle alakalı konuşmayın. Farklı olduğunuzu keşfederse muhtemelen üzerinize düşecektir.

Zarif Olun

Her kadının zarif bir tarafı vardır. Hoşlandığınız erkeğin etrafında bunu ortaya koymanız zor olabilir. Fakat kendinize hâkim olmalısınız. Onun karşısına özgüveniniz ile çıkın ve onu etkileme şansınızı arttırın.

Ona Özgürlük Verin

Erkekler için özgürlük çok önemli bir konudur. Bir erkeğin özgürlüğünü kısıtlamamak onu kapana kıstırılmış hissinden sıyırır. Onu kısıtlamaya ve kıskançlık krizleriniz ile boğmaya başlarsanız ışık hızıyla ortadan kaybolacaktır. Arkadaşları ile vakit geçirmek istiyorsa bırakın geçirsin. Kendi kendine bir şeyler yapmak isterse bırakın yapsın. Ona saygı duyarsanız o da size saygı duyacaktır.

Bol Bol Göz Teması Kurun
Bol Bol Göz Teması Kurun

Bol Bol Göz Teması Kurun

Hoşlandığınız adamın gözlerini gözlerinize hapsetmek istiyorsanız mutlaka bol bol göz teması kurmalısınız. Karşınızdaki erkeği etkilemenin en önemli adımlarından biri gözlerinin içine bakarak konuşmaktır. Tabi bu bakışlarda dozu ve süreyi iyi ayarlamanız gerekiyor. Sonuçta kimse durmadan gözlerinin içine de bakılmasını da istemez.

Güvenilir Olun

Güven çok önemli bir konudur. Hiç kimse hayatında güvenilmez birini istemez. Kadın ve erkek arasındaki şeyler bazen gizli kalmalıdır. En yakın arkadaşınız olsa bile, aranızdaki her şeyi anlatmak kötü sonuçlar doğurabilir. Size güvenebileceğini gösterin.

Fiziksel Temastan Çekinmeyin

Fiziksel Temastan Çekinmeyin

Erkekler fiziksel teması severler. Dokunmak, yakınlık kurmanın en iyi yollarındandır. Hoşlandığınız adamın dikkatini çekmek istiyorsanız ona temas etmeyi unutmayın. Örneğin; yaptığı espriye gülerken koluna dokunabilirsiniz. Kısacası birazcık cilveli ve seksi olun. 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Erkeği Nasıl Aşık Edersin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin