Param’dan çalışanlarına anlamlı maaş zammı

Finansal teknoloji sektörünün öncü markası Param, çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor. Daha önce yol ücretlerinde yüzde 76, yemek ücretlerinde ise yüzde 95 oranında artış yapma kararı alan Param, bu kez değişen ekonomi koşullarını göz önünde bulundurarak, çalışanlarına desteğini göstermek amacıyla maaşlara yüzde 37,12 oranında zam yaptı.

 

Çalışan markası yaklaşımıyla hareket ediyor

Son dönemde art arda yaptığı yemek, yol, maaş zammı düzenlemeleriyle çalışanlarına katkı sağlayan Param; başarıyı, motivasyonu, performansı ve yaratıcılığı teşvik eden bir şirket kültürü inşa ediyor. Bir çalışan markası yaklaşımıyla hareket eden ve çalışanlarıyla uzun vadeli birliktelik sağlamayı amaçlayan Param, bu kapsamda aidiyet, güven, aile ortamı gibi değerleri öne çıkarıyor.  

 

Anadolu’daki yetenekli gençleri fintech sektörüne kazandırıyor

Günümüzde maddi beklentiler kadar şirketlerin amaçları da çalışan bağlılığını etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Z kuşağının içgörüsünü yansıtan, yeni nesil insan kaynakları vizyonuna sahip çıkan Param, sadece büyük şehirlerde değil Anadolu’nun farklı bölgelerinde de yetenekli gençlere ulaşarak onlara çalışma imkânı sunuyor. Daha çok gencin hayatını kazanma fırsatı bulmasına yardımcı olmayı bir sorumluluk olarak gören Param, fintech sektörüne yeni isimler kazandırıyor.

 

Param UK ile İngiltere’de çalışma fırsatı sunuyor

Param ailesine katılanlar, İngiltere’deki Param UK ofisinde de çalışma fırsatı bulabiliyor. FCA'den lisans alarak kurduğu Param UK markasıyla İngiltere’de faaliyet göstermeye hazırlanan Param, gençlere hayallerini gerçekleştirme yolunda destek oluyor.

 

“Güçlü adımlarımızı daha ileriyi hedefleyerek atmamızdaki temel unsur; sırt sırta verdiğimiz çalışanlarımızla yol arkadaşlığımız”

Çalışanlarının refah seviyesini üst düzeyde tutmaya önem veren Param Grup CEO’su Emin Can Yılmaz, bu konudaki görüşlerini şu sözlerle paylaşıyor: “Her geçen gün, güçlü adımlarımızı daha ileriyi hedefleyerek atmamızdaki temel unsur; sırt sırta verdiğimiz çalışanlarımızla yol arkadaşlığı yapmanın büyük sorumluluğu. Birlikte büyük hayaller kurduğumuz ve fark yaratarak ilklere imza atmayı hedeflediğimiz ekip arkadaşlarımızın mutluluğunu oldukça önemsiyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Param’dan çalışanlarına anlamlı maaş zammı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin