Teşkilat Dizisi Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?
Teşkilat Dizisi Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Teşkilat Dizisi Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşan Teşkilat dizisi son zamanlar da ilgi odağı haline gelmiştir. Yayınlandığı günden beri hayranlarını merak içinde bırakmayı başaran Teşkilat dizisi konusu nedir? Teşkilat dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Teşkilat Dizisinin Konusu Nedir?

Teşkilat dizisinde Türk Milli İstihbarat mensuplarının ülkesi için yaptıkları kahramanlıklar ele alınmaktadır. Dış kuvvetlerin sebep olduğu bir saldırı sonucu SiHA fabrikası zarar görmüştür. SİHA güvenlik protokollerini ellerine geçirenleri durdurmak için özel bir ekip kurulmalıdır.  Vatanı için gözlerini kırpmadan ölüme bile gidecek en iyi yetiştirilmiş Türk Teşkilatı mensupları seçilecektir.  Öyle ki seçilen kahramanlar ailelerini arkada bırakacak ve sır olacaklardır. Ülkesi için her fedakârlığı yapmak için özel ekibe katılan yedi kahramanımız düşmanlarla mücadele edebilmek için kendilerini adamışlardır.

Teşkilat Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta’nın rol aldığı Teşkilat dizisinde Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl ekranlarda seyircileriyle buluşmaktadır. Oyuncular aldıkları eğitimlerle, canlandırdıkları karakterleri büyük ustalıkla gözler önüne sermektedirler. İşte oyuncuların karakter analizleri aşağıda yer almaktadır…

Serdar (Çağlar Ertuğrul): Küçük yaşlarda Almanya’da yapılan saldırı sonucu ailesini kaybetmiştir.  Mete başkanın ona sahip çıkmasıyla kendini ülkesine adayan başarılı bir istihbaratçıdır. Sahada çalışmakta ustadır. Özel ekibe sonradan katılır.

Zehra (Deniz Baysal Yurtcu): Bir çocuğu olan kahramanımız kendini işine adadığı için evliliğini yürütemez. Planlı ve düzenli çalışmayı ilke edinmiştir.

Mete (Mesut Akusta): Müsteşar yardımcısı olarak özel ekibi toplar ve görevlendirir.

Pınar (Ezgi Şenler): Kılık değiştirmede ustalık sahibidir. Ekibin üyesidir.

Hakkı(Tuncer Salman):Taktiklerde ustalaşmıştır. Eşini ve iki çocuğunu bırakıp ekibe katılmıştır.

Hulki(Nihat Altınkaya): Dövüş konusunda ustalaşmıştır. Gözü kara kahramanımız hasta babasını geride bırakıp ülkesi için ekibe katılmıştır.

Uzay(Serdar Yeğin): Analiz ve istatistikte bir dehadır. Yeni evlidir. Ekip üyesidir.

Gürcan(Ahmet Uğur Say): Mete başkanın farklı nedenlerden anlaşamadığı oğludur. Bilgisayar ve siber alanda ustadır. Diğerleri gibi ekibe o da öldü gösterilerek en son katılır.

Adem(Yavuz Bingöl): Teşkilatın dışarı koludur bir çok alanda ekibe gizliden yardımcı olur.

Sermet(Atılay Uluışık):Mete başkanın yardımcısıdır.

Zayed Fadi(Mehmet Usta): Orta doğu ve Akdeniz’den sorumlu baş düşmanlarımızdandır.

Ceren(Ezgi Eyüboğlu): Düşman Zayed Fadi tarafından gizli görev ve bilgi sızdırmak için Serdar’ın sevgilisi gibi davranmaktadır.

Leyal(Azra Bölek): Zayed Fadi’nin sevgilisidir. Kirli işlerinde de yardımcısıdır.

Teşkilat Dizisi Ne Zaman ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın, Yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği Teşkilat dizisi Trt 1 ekranlarında  Pazar akşamları saat 20.00 de izleyicisiyle buluşmaktadır.

 

 

 

 

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Teşkilat Dizisi Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin