Kadınların Gönderdiği Bazı Mesajlar ve Gerçek Anlamları
Kadınların Gönderdiği Bazı Mesajlar ve Gerçek Anlamları

Kadınların Gönderdiği Bazı Mesajlar ve Gerçek Anlamları

Teknoloji devrinde yaşamanın bir sonucu olarak birçoğumuz telefonda konuşmak yerine mesajlaşmayı tercih ediyoruz. Bu sebepten dolayı da çoğu zaman yazdıklarımız, söylemek istediklerimizi yansıtmıyor. Kadınların gönderdiği bazı mesajlar ve gerçek anlamları nelerdir? merak ediyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kadınların Gönderdiği Bazı Mesajlar ve Gerçek Anlamları Nelerdir?

“Trafik Çok Kötü, Yoldayım Geliyorum”

Bir kadın trafikte sıkışıp kaldığını ve kısa bir süre sonra orada olacağını söylüyorsa bunun anlamı çok büyük ihtimalle evden henüz çıkmış olduğu ve epey geç kalacağıdır. Bazen kadınlar hazırlanma sürelerini iyi hesaplayamazlar ve evden çıkmaları gereken saati kaçırabilirler. Yanınıza geldiğinde bu olayı bir daha tekrarlamaması için ona söz verdirmeye çalışın.

“Ahaha”

Bir kadın size “ahaha” diye mesaj yolladığı zaman dünyanın en komik erkeği olduğunuzu zannedebilirsiniz. Fakat bu sadece konuşmayı bitirmek istediği anlamına gelir. Bunu yaparak karşısındaki insanın mesaj atmasını durdurmayı istemektedir. Bu şekilde bir mesaj alırsanız ona iyi günler dileyip ona mesaj atmayı kesin ve bırakın biraz da o sizi özlesin.

“Hey Naber?”

Bir kadın “Hey naber?” diye bir mesaj atıyorsa bu iyiye bir işaret olabilir. Bu davranış sizin dikkatinizi çekmeye çalıştığını veya flört etmek istediğini açıklayabilir. Muhtemelen gününüzün nasıl geçtiğini merak ediyordur ve aklında olduğunuzu bilmenizi istiyordur. Eğer böyle bir mesaj alırsanız kendinizi tebrik etmelisiniz.

“Kim O Kız?”

Kadınların radarlarına giren erkekleri “stalklamayı” pek severler. Eğer bir kadın size “O kız kim?” diye soruyorsa büyük ihtimalle sosyal medya hesaplarınızı küçük kontrolden geçirmiş olabilir. Bu yüzden o sorduğu kız hakkında doğruyu söylemeniz oldukça iyi olacaktır. Aksi takdirde yalan söylerseniz sonradan anlaşılabilir.

“Vayy, İyimiş”

Bir kadına bir video linki veya komik fotoğraf gönderdiğiniz zaman size cevap olarak “Vaay” diye tepki vermesi olağandır. Onu etkilemiş olduğunuzu zannedebilirsiniz ama aslında size ne cevap vereceğini bilememiştir. Çünkü ne demek istediğini anlayamamış olabilirler. Bu yüzden konuya açıklık getirmeniz daha iyi olabilir çünkü büyük ihtimalle kafası karışmış olabilir.

“Bana Her Şey Uyar”

Mesajlaştığınız kadının nelerden hoşlandığını anlamaya çalışıyorsunuz ve konu dönüp dolaşıp buluşmaya geldiği zaman size “Bana her şey uyar” diyor. Emin olun ki bunun anlamı ona her şey uymuyor demektir. Sizin bir plan yapmanızı ve kendisine iyi vakit geçirtmenizi istiyor olabilir. Eğer yaptığınız planı sevmezse ilişkiler kötüye gidebilir.

“:)”

Gülen surat mesajı iyiye işaret gibi gözükebilir. Lakin bu sefer de durum gözüktüğü gibi değildir. Büyük ihtimalle bu gülen surat ifadesini size yaptığınız konuşmayı bitirmek istediği için göndermiş olabilir. Fakat endişelenmeyin. Sadece meşguldür ve bir süre sonra size geri dönebilir.

“Evet, Olabilir”

Kadınların mesajlarını iyi bir şekilde anlayabilmek oldukça kafa karıştırıcıdır. En zor mesajlardan birisi de “Evet, olabilir” mesajıdır. Bunu duymak hoşunuza gitmez fakat bir teklifinize “Evet, olabilir” diye cevap verdiyse sizi kibarca reddediyor olabilir. Yani size “Evet, olabilir. dediyse bunun anlamı “Hayır, teşekkürler” demek olabilir.

“Hmm”

Bir kadın “Hmm” dediği zaman anlamı kesinlikle hayır demektir. Sinemadaki yeni aksiyon filmi için oldukça heyecanlı olabilir ve bu filmi onunla birlikte izlemek istiyor olabilirsiniz. Bunu ona sorduğunuz zaman “Hmm” diye cevap veriyorsa bu sizi kırmamak için olabilir. En iyisi sinemaya tek başınıza gidin ve o kişiyle birlikte yapacağınız başka aktiviteler bulmaya çalışın.

“……?!”

Eğer bir kadın cümle sonunda hem soru işareti hem de ünlem kullanıyorsa bu onun fazla kızgın olduğu anlamına gelebilir. Örneğin; bütün gün ona mesaj atmamış olabilirsiniz ve bu durum onu sinirlendirmiş olabilir. En iyisi biraz zaman ayırın ve onunla mesajlaşarak  durumu açıklayın.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kadınların Gönderdiği Bazı Mesajlar ve Gerçek Anlamları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin