Erkekler Kadınlardan Ne İster, Ne Bekler?
Erkekler Kadınlardan Ne İster, Ne Bekler?

Erkekler Kadınlardan Ne İster, Ne Bekler?

Erkekler kadınlardan ne ister? Hem ne kadar özel hem de ne kadar genel bir konu değil mi? Erkekler kadınların ne istediklerini anlamadıklarından yakındıkları gibi kadınlarda erkeklerin ne istediklerini anlamadıklarından yakınır. Erkeklerin istekleri kadınlara göre çok farklıdır. Çünkü erkek kadın gibi düşünemez birçok şeyi. Bu yüzden erkeklerin beklentileri, istekleri kadınlardan çok farklıdır.

Kadınların çoğu zaman erkeklerin ne istediklerini bilmemeleri bu sebeptendir. Tıpkı erkeklerin kadınların ne istediklerini bilmediklerinin sebebi gibi. Kadın ve erkek farklı yaratılmıştır ki birbirlerini tamamlasınlar. Fakat bu durumu gerçekleştirmek (Maalesef!) bu cümleyi kurmak kadar kolay bir olgu değildir.

Erkekler Kadınlardan Ne İster? Ne Bekler?

Erkekler Kadınlardan Ne İster?
Olduğunuzdan Farklı Bir Kişi Gibi Davranmamalısınız

Olduğunuzdan Farklı Bir Kişi Gibi Davranmamalısınız

Herkesin karakteri birbirinden farklıdır. Bir erkek sizden hoşlanmışsa, karakterinize de dikkat ederek hoşlanmış demektir. Size aşık olması için onun hoşuna gidecek şekilde karakterinize veya normal davranışlarınıza uygun olmayan şekilde davranmamalısınız.

Erkek karşısındaki kadının kendisi olmasını ister. Her durumda rutin davranan, hareketleri öngörülebilir bir kadın, çoğu zaman bir erkek için iticidir. Her durumda iyi olan kadın karşısında erkek kendini yetersiz bile hissedebilir. Bir erkeğin kendisini en kötü hissedeceği durumların başında da yetersizlik hissi gelir.

Erkekler Kadınlardan Ne İster?
Erkeğinizi Beğenin Ama Fazla Üzerine Düşmeyin.

Erkeğinizi Beğenin Fakat Üzerine Fazla Düşmeyin

Kadınlar gibi erkekte beğenilmeyi sever ve ister. Fakat erkekler kadınlar gibi üstüne düşülmesinden haz etmez. Tam tersi bu durumdan oldukça rahatsız olur. Sonuçta erkek doğası gereği kendinin bile üstüne düşmeyi sevmez!

Erkekler Kadınlardan Ne İster?
Her Durumdan Zevk Alın

Pozitif Olun Ve Her Durumdan Zevk Alın

Erkeğin en büyük isteklerinden biri eşini mutlu etmeye çalışmaktır. Kadınların, mutlu edilme görevini erkekten beklemesinden dolayı erkek, bunu iş olarak görür ve eşini mutlu etmek için çabaladığı her dakikayı mesaiden sayar. Sizi nereye götüreceğini, gittiğiniz yerde ne yapacağınızı düşünmek çoğu zaman erkeklere kalır. Bu durum erkek için yeterince sıkıcı bir durumdur. Birde yapılan bir şeyden karşısındakinin keyif almaması ve sıkılması erkeği sıkar, rahatsız eder. Hayata pozitif bakın ve eşiniz/partneriniz ile yaptığınız her plandan zevk almaya bakın.

Erkekler Kadınlardan Ne İster?
Sözlerinden Başka Anlamlar Çıkarmaya Çabalamayın

Sözlerinden Başka Anlamlar Çıkarmaya Çabalamayın

Erkekler düşündüklerini direk söyleyen bir ırktan gelirler! Söyledikleri sözlerin altında başka sözler yatmaz çoğu zaman. Bu yüzden ağzından çıkanların arkasında yatan kelimeleri aramanız pek doğru bir durum değildir. Çünkü çoğu zaman öyle bir kelime ya da anlam olmaz. Sadece siz kendi kendinize anlam çıkartıp erkeğinizi sıkıntıya sokarsınız. Bu durum erkeklerin en nefret ettiği durumların başında gelir.

Şikayet Ve Eleştiriden Uzak Durun

Sürekli şikayet eden ve her an eleştiren ve erkeği  bunaltan bir kadın erkeğin resmen kabusudur. Şikayet etmek yerine ayak uydurmaya çalışın. Eğer gerçekten ayak uydurmanız mümkün değilse şikayet etmek yerine önerilerde bulunun. Eleştirmek olumsuzları görüp dile getirmektir. Elbette olumsuzluklar olacaktır, bu durumda eleştirmek yerine doğru gördüğünüzü söyleyin.

Erkekler Kadınlardan Ne İster?
Evlilikten Bahsedip Durmayın

Evlilikten Bahsedip Durmayın

Erkeğin en çok zorlandığı konudur evlilik. Birde birlikte olduğu kadın sürekli evlilik hayallerinden bahsedip bilinçaltına evlilik işliyorsa o erkek zaten çekindiği evlilikten iyiden iyiye uzaklaşmaya ve sıkılmaya başlar. Zaten evlilik teklifi her zaman erkeğe kalan bir durumdur. Bırakın zamanı geldiğinde o dile getirsin. Hem sizin içinde sürpriz olur.

Erkekler Kadınlardan Ne İster?
Erkekler Kadınlardan Ne İster? Cinsellikte Doyum Önemlidir

Cinsellikte Doyum Önemlidir

Erkeklerde cinsel performans kaygısı oldukça fazladır. Yani sanılanın aksine erkekler bu konuda %100 güvenli alanda bulunmuyorlar. Erkekler kadınlardan ne ister? sorusunu bu konuda bir erkeğe sorduğunuzda “benim cinsel kaygımı azaltacak kadınla birlikte olmak isterim” yanıtını almanız muhtemeldir.

Sevildiğini Hissetmek

Bir erkeğe sevildiğini hissettirmeniz gerekiyor. Bunu yaparken aşırıya kaçmamak ve erkeği sıkmamak ise işin püf noktası. Yani ne bunaltacak kadar sevginizi gösterin ne de bir buzdağı gibi uzakta durun. Arada sizi özlemesini de sağlayın.

Erkekler Kadınlardan Ne İster?
Erkekler Kadınlardan Ne İster? En İyi Arkadaşı Olmak

En İyi Arkadaşı Olmak

Evet doğru duydunuz! Erkeğin en iyi arkadaşı olun. Sizinle sevgili olmanın dışında da bir şeyler yapmaktan hoşlansın. Erkekler yakın arkadaşı olarak hissedebildikleri kadınlardan daha fazla hoşlanıyorlar. Samimiyet kurabildikleri, yeri geldiğinde sırlarını paylaşabildikleri kadınlar, erkeklerin daha fazla ilgisini çekiyor. Sizin yanınızda rahat ve iyi hisseden bir erkek sizinle daha fazla zaman geçirmek ister.

Erkekler Kadınlardan Ne İster?
Erkekler Tutkularını Paylaşabilmek İster

Erkekler Tutkularını Paylaşabilmek İster

Tutkularını paylaşabilecek bir kadın ile birlikte olmayı her erkek ister. Özellikle de bu tutkularda ortak noktalarınız fazla ise erkek birliktelik yaşadığı kadınla çok mutlu oluyor. Utangaç yapıda olan erkekler bile bir kez tutkularını paylaşabildiklerinde bu yapılarından kurtulabiliyorlar.

Erkekler kadınlardan ne ister? gibi bir çok detaylı konuya ulaşabilmek için erkek kategorimizi takip edebilirsiniz.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Erkekler Kadınlardan Ne İster, Ne Bekler?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin