Kadınlar Erkeklerde Nelere Dikkat Eder?
Kadınlar Erkeklerde Nelere Dikkat Eder?

Kadınlar Erkeklerde Nelere Dikkat Eder?

Bu konu hemen hemen tüm erkekler tarafından bilinir. Ama nedense pek çok erkek bunu umursamaz. Bu olayın tabi ki psikoloji tarafı. Bu yazımızda kadınların dikkat ettiklerini bildikleri halde erkeklerin neden olması gereken bazı şeyleri umursamadıklarından da bahsetmeye çalışacağız. Karşı cinsle iletişim kurmak istiyorsanız bazı şeylere dikkat edip özen göstermeniz gerekiyor. Kadınlar erkeklerde nelere dikkat eder? şeklinde bir soruya bazı genellemeler yaparak cevap vermekle işe başlayalım.

Kadınlar Erkeklerde Nelere Dikkat Eder? Kadınlar İçin Neler Önemli?

Temizlik

Temizlik herkes için önem taşıyor. Erkek de kadında karşı cinsin temiz olup olmadığına dikkat ediyor. Hatta bazı kadınlar bu konuda oldukça hassas davranabiliyorlar veya erkekte aradıkları en önemli kriter temizlik olabiliyor. Kılık kıyafet her zaman önemli deriz ama beyler hemen belirtelim kadınlar son moda trendlerine göre giyinmenizi değil temiz ve ütülü kıyafetler giyinmenizi bekliyor. Bunun dışında ufak bir tüyo olarak söyleyebileceğimiz şey kadınların özellikle diş temizliği ve ellerin temizliğine dikkat ettikleridir.

Diş Sağlığı

Diğer en çok göz önünde bulunan şey ise dişler. Kadınlar erkeklerin dişlerine de dikkat ediyorlar. Çürük ya da fırçalanmamış dişler, ağız kokusu hemen hanenize eksi puan olarak geçiyor.

Parfüm Kullanmak

Kadınlar erkeklerde nelere dikkat eder? dendiğinde bir diğer önem taşıyan konu ise erkeğin kokusudur. Ter kokusu gibi bir koku probleminiz yok ise işiniz daha kolay. Ama artı puan kazanmak istiyorsanız kesinlikle güzel ve kalıcı bir parfüm, deodorant, after shave veya roll-on kullanmak gerekiyor. Eğer ter kokuyorsanız o zaman yine hiç ama hiç şansınız yok demektir.

Saç ve Sakal Temizliği

Kadınlar için önemli olan bir diğer nokta ise; saç ve sakal temizliğidir. Saçlarda en önemli olan nokta ense tıraşıdır. Erkekler ense tıraşlarını kendileri göremedikleri için çok fazla önemsemeyebilirler. Unutabilirler de. Ancak kadınlar bir şekilde buna da dikkat ederler. Kadın görmek istediği şeyi size belli etmeden çok rahat bir şekilde görebilir. Gerekirse çatalı yere düşürür ve ayakkabılarınızın boyalı olup olmadığına kadar bakabilir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kadınlar Erkeklerde Nelere Dikkat Eder?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin