Kadınların Sizden Hoşlandığını Anlamanın Yolları

Kadınların sizden hoşlandığını anlamanın yolları beden dillerini okuyabilmeden geçiyor. Bazen erkekler için kadınların verdikleri işaretleri anlamak biraz zor olabilir. Çünkü kadınlar genellikle doğaları gereği karmaşıktırlar ve bunu çözmesi her zaman kolay değildir. Çoğu zaman bunu kolaylaştırmanın yolu sözleri anlamaya çalışmaktan çok vücut dilini okumaktan geçer. Bu yazımızda sizlere kadınların sizden hoşlandığını anlamanın yolları nelerdir? sorusunun cevaplarını vermeye çalışacağız.

Kadınların Sizden Hoşlandığını Anlamanın Yolları Nelerdir?

Gülerken Size Bakması

İnsanlar sosyal bir topluluk içerisinde güldükleri zaman çoğunlukla kendilerini en yakın hissettikleri kişiye bakma eğilimindedirler. Bu sebeple eğer bir kadın kalabalık ortamda herkesle birlikte gülerken direkt olarak size bakış atıyor ve bu yakın aralıklarla sürekli olarak tekrar ediliyorsa büyük olasılıkla bu sizden hoşlandığı anlamına gelir.

Gözler Kalbin Aynısıdır

Eskiler, “Gözler kalbin aynasıdır.” derken bunu boş yere söylememişler. İnsanlar genel olarak sevdikleri ve ilgilerini çektikleri bir şeylere bakarken gözlerini açarlar ve aynı zamanda göz bebekleri büyür. Bu olay, vücudumuzun kontrol edemediği tepkilerden birisidir.  Ayrıca bu davranışı kontrol edemediğimiz ve otomatik olarak gerçekleştirdiğimiz için oldukça güvenli bir işarettir.

Saçlar ve Dudaklar

Kadınlar, içgüdüsel olarak karşılarında hoşlandıkları birisi olduklarında kendi dudaklarına veya boyunlarına dokunma eğilimindedirler. Eğer bir kadın sizinle konuşurken istemsiz olarak dudaklarına dokunuyor veya saçlarıyla oynuyorsa bu sizden hoşlandığı anlamına gelebilir.

Göz Teması

Göz Teması
Göz Teması

İnsanlar beğendikleri şeylere veya hoşlandıkları insanlara bakarlar. Bu, tartışmasız bir gerçektir. Lakin bunu iyi yorumlamak da oldukça önemlidir. Örneğin bir kafede, barda veya bir kampüste yani kalabalık bir ortamdasınız. Fakat hoşlandığınız kadın sizden uzakta duruyor. Eğer size bir kere bakıp gözlerini kaçırdıysa hemen heyecanlanmayın. Bu davranış herhangi bir anlama gelebilir. Eğer kadın ikinci kere size bakarsa bu sizde merak ettiği bir şey var demektir. Eğer ki üçüncü kez baktıysa sizinle ilgilendiği anlama gelebilir.

Arkadaşlar

Kadınlar, arkadaşlarıyla duygularını paylaşmaktan zevk alır ve bunu sık sık yaparlar. Eğer arkadaşlarınıza sizden bahsettiyse bu büyük olasılıkla sizinle ilgileniyor anlamına gelebilir. Tabii ki de kesinlikle hoşlanma durumu var diyemeyiz fakat bu olay bazı kapıları açık bırakabilir. Arkadaşlarına sizden bahsedip bahsetmediğini öğrenmek için de onlarla konuşarak anlamaya çalışabilirsiniz.

Küçük Dokunuşlar

Kadınlar, hoşlandığı erkeğe dokunurlar. Bu gerçekten de büyük bir ipucudur. Kadınlar bu konuda kendilerini koruma eğilimindedirler ve kişisel alanlarına sevmedikleri kişileri sokmazlar. Bu sebepten dolayı eğer bir kadın kişisel alanını aşıp size dokunuyorsa bu çok büyük bir işarettir.

Değişen Hareketler

Normal zamanlarda sakin bir kişiyken eğer ortama siz girdiğiniz zaman geriliyor veya sakarlaşıyorsa bu bir işaret olabilir. Tüm bunlar olurken bir de sizinle konuşmaya çalışıyor ve yanakları kızarıyorsa bu gerçek anlamda sizden hoşlandığı anlamına gelebilir.

Gülümsemek

Gülümsemek
Gülümsemek

Kadınlar hoşlandıkları erkekle konuşurken normaldekine göre daha çok gülme eğilimindedirler. Sizinle sohbet ederken flörtleşiyor veya komik olmayan şakalarınıza bile gülüyorsa bu sizden hoşlanıyor anlamına gelebilir. Lakin tabii ki tüm bu vücut işaretlerini akıllıca ve iyice okumanız oldukça önemlidir. Çünkü size gülümseyen veya tesadüfen göz göze geldiğiniz her kadın sizden hoşlanıyor demek değildir. Vücut dili bir bütünün parçasıdır. Ancak sözler, mimikler ve hareketler ile birlikte değerlendirdiğimiz zaman doğru sonuçlara gidebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kadınların Sizden Hoşlandığını Anlamanın Yolları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Liste Makale ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin